Přidejte se k nám

Nabízíme více možností, přidat ruku k dílu! Najdete se v některé i vy?

Knihovník

Knihovník dochází do Knihovny osobně a půjčuje předměty z našeho inventáře veřejnosti, přijímá zálohy a půjčovné, a pak zase zpětně věci přebírá od lidí zpátky a vrací zálohy. Aby služby naší Knihovny byly co nejlepší, mít více knihovníků nám pomůže rozšířit otevírací dobu a být tak Braňákům a Brňačkám více na blízku! Tak co, jdete do toho s námi?

Redaktor

Baví vás šířit zajímavé myšlenky a podněty k ochraně životního prostředí, sdílené ekonomiky a udržitelného životního stylu? Pište a vydávejte články na webu Knihovny věcí! Na formě a frekvenci se individuálně domluvíme.

Člověk s vášní pro Facebook

Rozumíte sociálním sítím a facebooku obzvlášť? Nehledáme experta ale nadšence, který se na Facebooku pohybuje často a ví, co je zrovna IN. Chcete-li nám s příspěvky na Facebook Knihovny věcí pomáhat a udržet stránku živou a dynamickou, budeme se tšit na email od vás!

Nadšenec do Instagramu

Znáte taje Instagramu a souhlasíte, že bez této sociální sítě se žádný živý projekt neobejde? Na sociální sítě nám bohužel nezbývá čas. Jestli vás Instagram baví a máte chuť nám s ním pomoci, ozvěte se nám!

Akční člověk

Jste akční a zaneprázdněný člověk, ale i tak byste se rádi do chodu Knihovny zapojili? Třeba i nárazově. Rádi organizujeme kreativní workshopy a setkání. Každý, kdo má nějaký nápad na wokrshop (např. umíte šít sáčky na ovoce, děláte závěsné květináče, něco vyrábíte, apod.),  najde u nás podporu s organizací! Budeme rádi, když se Knihovna stane místem, kde to žije a pořádají se užitečné a zajímavé akce.

Pomocník

S přípravou akcí pro veřejnost a účastí na veletrzích je stousta práce a každé ruce, které chtějí pomoci, vítáme! Například na Swapy k nám zavítá téměř 100 lidí a vaši pomoc velmi oceníme.

Těšíme se na vaši zprávu!

Ikony pocházejí z databáze icons8.com