POZOR! Je tu květnová soutěž!

Soutěžte s námi o věcné ceny a poukázky na půjčovné!

?Soutěžní otázka: Poznáte, který z předmětů z našeho katalogu je na obrázku❓

Předmět č.1

Předmět č. 2

Předmět č. 3

Předmět č. 4

Předmět č. 5

Předmět č. 6

➡️Dejte nám vědět se správnou odpovědí k vybranému obrázku jako první a získejte daný předmět nebo poukázku na 100 Kč na půjčovné v naší Knihovně!⬅️

ℹ️Jak na to❓

1️⃣) Vyberte si jednu z fotek a pošlete nám číslo zvoleného předmětu spolu s odpovědí na email knihovnaveci@mladiinfo.cz nebo do zprávy našeho facebookového profilu.
Pozn: jeden soutěžící nemůže vyhrát v této soutěži více než jednu cenu, proto odpovídá vždy na jednu otázku.
2️⃣) K odpovědi připište preferovanou výhru. U každé otázky jsou dvě varianty výher – voucher na půjčovné v hodnotě 100 Kč v Knihovně věcí Brno s omezenou platností NEBO daný předmět, jehož název je správnou odpovědí na soutěžní otázku.
3️⃣) Pošlete nám svůj kontakt v podobě celého jména, telefonního čísla a emailové adresy (nebude-li odpověď zaslána emailem).

➡️V hodnocení bude hrát roli rychlost a správnost zaslané odpovědi.Výherci se stávají soutěžící, kteří se soutěže zúčastní v souladu s těmito pravidly a zašlou jako první správnou odpověď na vybranou soutěžní otázku.
Soutěž potrvá do správného zodpovězení všech otázek nebo do 1.6. 2020, 20:00. Do soutěže nebudou zařazeny odpovědi zaslané mimo dobu konání.⬅️

Projekt Knihovna věcí Brno je podpořen Evropským sborem solidarity.